Hurtownia książek

Hurtownia Książek Katolickich powstała w 1994 roku w ramach wspólnoty "Emmanuel" - Oazy Dorosłych Ruchu Światło-Życie przy parafii Wniebowzięcia NMP w Katowicach. Wkrótce uzyskała stałą, uznaną pozycję na rynku księgarskim w Polsce.

Spośród bogatej oferty towarów proponujemy książki różnych wydawnictw o tematyce religijnej: medytacyjne, beletrystyczne, dydaktyczne, albumy, skarbce, modlitewniki. W ofercie posiadamy także ekskluzywne wydania Pisma Świętego oprawione w naturalną skórę.

Polecamy również: filmy DVD, płyty CD z muzyką chrześcijańską, modlitwami i śpiewami liturgicznymi, audiobooki, dewocjonalia - m.in. różańce, figurki świętych, świece komunijne i chrzcielne, breloki, krzyże, obrazy ścienne, ikony, komunikanty, hostie, olej.

Najmłodszym proponujemy: książeczki z modlitwami, opowiadania, kolorowanki, filmy DVD, płyty CD, Biblię dla dzieci.

Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową.

Zamówienia można składać telefonicznie, e-mailem oraz za pośrednictwem sklepu internetowego znajdującego się pod adresem: sklep.emmanuel.pl.

Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy wygodny dla Klienta system sprzedaży samoobsługowej w naszym lokalu w Katowicach - Szopienicach. Już nie trzeba czekać na wydanie towaru z magazynu jak w większości hurtowni. Po prostu wchodzisz, wybierasz towar, podchodzisz do kasy - to wszystko!Hurtownia czynna:
poniedziałek - piątek 8:30 - 17:00
sobota 9:00 - 13:00

ul. Ks. Bpa Bednorza 5
40-384 Katowice

ZAPRASZAMY!!!
menu